PA4307.563NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4307.563NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4307.563NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.3A 610 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4307.563NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4307.563NLT
Številka dela PA4307.563NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 56UH 1.3A 610 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118831 pcs Podatkovni list PA4307.563NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4307.XXXNL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 610 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Trenutna ocena 1.3A