PA4310.154NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4310.154NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4310.154NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 3A 430 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4310.154NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4310.154NLT
Številka dela PA4310.154NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 150UH 3A 430 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97967 pcs Podatkovni list PA4310.154NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4310.XXXNL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Trenutna ocena 3A