PA4310.474NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4310.474NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4310.474NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470UH 1.6A 1.43 OHM
Podatkovni listi: PA4310.474NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4310.474NLT
Številka dela PA4310.474NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 470UH 1.6A 1.43 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112502 pcs Podatkovni list PA4310.474NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4310.XXXNL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3621-2
PA4310.474NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 1.43 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.43 Ohm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost -