PA4318.472NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4318.472NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4318.472NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 2.6A 43 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4318.472NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4318.472NLT
Številka dela PA4318.472NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 4.7UH 2.6A 43 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62667 pcs Podatkovni list PA4318.472NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4318
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard, Corner Terminals
Druga imena 553-3704-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 43 mOhm Max Nonstandard, Corner Terminals DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 2.18A