PA4319.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4319.223NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4319.223NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1.26A 82 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4319.223NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4319.223NLT
Številka dela PA4319.223NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 22UH 1.26A 82 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77962 pcs Podatkovni list PA4319.223NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4319
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, Corner Terminals
Druga imena 553-3715-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.161" (4.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.26A 82 mOhm Max Nonstandard, Corner Terminals DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max
Trenutna ocena 1.26A Tok - nasičenost 1.02A