PA4322.104NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4322.104NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4322.104NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 300MA 580 MOHM
Podatkovni listi: PA4322.104NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4322.104NLT
Številka dela PA4322.104NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 100UH 300MA 580 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78385 pcs Podatkovni list PA4322.104NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.201" L x 0.201" W (5.10mm x 5.10mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4322
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, Corner Terminals
Druga imena 553-3701-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 580 mOhm Max Nonstandard, Corner Terminals DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost 260mA