PA4330.102NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4330.102NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4330.102NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2.35A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4330.102NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4330.102NLT
Številka dela PA4330.102NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1UH 2.35A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 276181 pcs Podatkovni list PA4330.102NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.087" L x 0.071" W (2.20mm x 1.80mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4330.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2559-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 70MHz Lastnosti -
natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.35A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 2.35A Tok - nasičenost 3.35A