PA4331.681NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4331.681NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4331.681NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 3.4A 42 MOHM
Podatkovni listi: PA4331.681NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4331.681NLT
Številka dela PA4331.681NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 680NH 3.4A 42 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 326345 pcs Podatkovni list PA4331.681NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4331.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3491-2
PA4331.681NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 63MHz Lastnosti -
natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 42 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 5.8A