PA4335.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4335.682NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4335.682NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 950MA 366 MOHM
Podatkovni listi: PA4335.682NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4335.682NLT
Številka dela PA4335.682NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 950MA 366 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 368874 pcs Podatkovni list PA4335.682NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4335.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3318-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 366 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 366 mOhm Max
Trenutna ocena 950mA Tok - nasičenost 1.15A