PA4337.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4337.334NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4337.334NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCTOR 330UH SMT 6.3 X 6.3
Podatkovni listi: PA4337.334NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4337.334NLT
Številka dela PA4337.334NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCTOR 330UH SMT 6.3 X 6.3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294317 pcs Podatkovni list PA4337.334NLT.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4337.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3991-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 330µH Shielded Inductor 570mA 1.651 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.651 Ohm Max
Trenutna ocena 570mA Tok - nasičenost 570mA