PA4340.201ANLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4340.201ANLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4340.201ANLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCTOR 0.20 UH SMT 6.0 X 5.4
Podatkovni listi: PA4340.201ANLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4340.201ANLT
Številka dela PA4340.201ANLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCTOR 0.20 UH SMT 6.0 X 5.4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143817 pcs Podatkovni list PA4340.201ANLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4340.XXXANLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 200nH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 200nH Shielded Molded Inductor 18A 2.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.8 mOhm Max
Trenutna ocena 18A Tok - nasičenost 24A