PA4340.562NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4340.562NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4340.562NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 4.25A 63 MOHM
Podatkovni listi: PA4340.562NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4340.562NLT
Številka dela PA4340.562NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 4.25A 63 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135595 pcs Podatkovni list PA4340.562NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4340.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3397-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 5.6µH Shielded Molded Inductor 4.25A 63 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 63 mOhm Max
Trenutna ocena 4.25A Tok - nasičenost 4.5A