PA4341.161NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4341.161NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4341.161NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 160NH 27A 1.9 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4341.161NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4341.161NLT
Številka dela PA4341.161NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 160NH 27A 1.9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148599 pcs Podatkovni list PA4341.161NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4341.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3404-2
PA4341.161NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 160nH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 160nH Shielded Molded Inductor 27A 1.9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.9 mOhm Max
Trenutna ocena 27A Tok - nasičenost 45A