PA4344.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4344.683NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4344.683NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 7A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4344.683NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4344.683NLT
Številka dela PA4344.683NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 68UH 7A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29749 pcs Podatkovni list PA4344.683NLT.pdf
Tip Molded Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.697" L x 0.677" W (17.70mm x 17.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4344.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3479-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 68µH Shielded Molded Inductor 7A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 8A