PA4345.122NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4345.122NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4345.122NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 6.2A 28 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4345.122NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4345.122NLT
Številka dela PA4345.122NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1.2UH 6.2A 28 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136483 pcs Podatkovni list PA4345.122NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4345.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3481-2
PA4345.122NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.2µH Shielded Molded Inductor 6.2A 28 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 6.2A Tok - nasičenost 11A