PA4345.681NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4345.681NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4345.681NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 10A 12.4 MOHM
Podatkovni listi: PA4345.681NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4345.681NLT
Številka dela PA4345.681NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 680NH 10A 12.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138456 pcs Podatkovni list PA4345.681NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4345.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3486-2
PA4345.681NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 680nH Shielded Molded Inductor 10A 12.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 12.8A