PA4546.361NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4546.361NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4546.361NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCTOR 0.36UH SMT 4.7 X 4.3
Podatkovni listi: PA4546.361NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4546.361NLT
Številka dela PA4546.361NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCTOR 0.36UH SMT 4.7 X 4.3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104490 pcs Podatkovni list PA4546.361NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4546.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 360nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 360nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 18 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 8.5A