PA5002.122NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA5002.122NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIX IND 1.2UH 9.4A 16.3MOHM SMD
Podatkovni listi: PA5002.122NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA5002.122NLT
Številka dela PA5002.122NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIX IND 1.2UH 9.4A 16.3MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66220 pcs Podatkovni list PA5002.122NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PA5002.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-4078-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.2µH Shielded Molded Inductor 9.4A 16.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16.3 mOhm Max
Trenutna ocena 9.4A Tok - nasičenost 14A