PA5003.471NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA5003.471NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIX IND 470NH 18.4A 4.13MOHM SMD
Podatkovni listi: PA5003.471NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA5003.471NLT
Številka dela PA5003.471NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIX IND 470NH 18.4A 4.13MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72521 pcs Podatkovni list PA5003.471NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PA5003.XXXNLT
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-4081-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Molded Inductor 18.4A 4.13 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.13 mOhm Max
Trenutna ocena 18.4A Tok - nasičenost 26A