PB2020.472NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PB2020.472NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PB2020.472NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM
Podatkovni listi: PB2020.472NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PB2020.472NL
Številka dela PB2020.472NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55995 pcs Podatkovni list PB2020.472NL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija PB2020NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tube Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1798-5
PB2020.472NL-ND
PB2020472NL
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 16.8A 4.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.5 mOhm Max Trenutna ocena 16.8A
Tok - nasičenost 28A