PC-10-120B1
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC-10-120B1
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Podatkovni listi: PC-10-120B1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PC-10-120B1
Številka dela PC-10-120B1 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5294 pcs Podatkovni list PC-10-120B1.pdf
Utež 0.188 lb (85.28g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 34.93mm L x 28.58mm W Serija PC Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Single
Moč - maks 1.2 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 30.18mm Tok - izhod (maks.) Parallel 240mA, Series 120mA