PC-20-220B14
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC-20-220B14
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Podatkovni listi: PC-20-220B14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PC-20-220B14
Številka dela PC-20-220B14 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4443 pcs Podatkovni list PC-20-220B14.pdf
Utež 0.313 lb (141.97g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 10V, Series 20V
Napetost - primarna 115V Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 31.75mm W Serija PC Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Single
Moč - maks 4.4 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 34.93mm Tok - izhod (maks.) Parallel 440mA, Series 220mA
Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC-1660(10)
PC-1660(10)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG HOUSING 60POS MALE