PE-0201CC1N5STT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0201CC1N5STT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0201CC1N5STT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXD IND 1.5NH 430MA 130MOHM SMD
Podatkovni listi: PE-0201CC1N5STT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0201CC1N5STT
Številka dela PE-0201CC1N5STT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXD IND 1.5NH 430MA 130MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5356 pcs Podatkovni list PE-0201CC1N5STT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0201CC
Ocene - Q @ Frek 4 @ 100MHz
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 1.5nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 10GHz
Lastnosti - natančen opis 1.5nH Unshielded Multilayer Inductor 430mA 130 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 430mA