PE-0201CC5N1STT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0201CC5N1STT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0201CC5N1STT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.1NH 270MA 330 MOHM
Podatkovni listi: PE-0201CC5N1STT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0201CC5N1STT
Številka dela PE-0201CC5N1STT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.1NH 270MA 330 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4793 pcs Podatkovni list PE-0201CC5N1STT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0201CC
Ocene - Q @ Frek 5 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 5.1nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 5GHz natančen opis 5.1nH Unshielded Multilayer Inductor 270mA 330 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Trenutna ocena 270mA