PE-0201CC8N2JTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0201CC8N2JTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0201CC8N2JTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 230MA 450 MOHM
Podatkovni listi: PE-0201CC8N2JTT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0201CC8N2JTT
Številka dela PE-0201CC8N2JTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 8.2NH 230MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5929 pcs Podatkovni list PE-0201CC8N2JTT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0201CC
Ocene - Q @ Frek 5 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 553-2316-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 3.4GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Multilayer Inductor 230mA 450 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 230mA Tok - nasičenost -