PE-0603CD100KTS
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0603CD100KTS
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka IC CHIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0603CD100KTS
Številka dela PE-0603CD100KTS Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis IC CHIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4402 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) Vendor Undefined
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Inductor
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PE-0603CD100JTT
PE-0603CD100JTT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM