PE-0603CD151KTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0603CD151KTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0603CD151KTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150NH 280MA 920 MOHM
Podatkovni listi: PE-0603CD151KTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0603CD151KTT
Številka dela PE-0603CD151KTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 150NH 280MA 920 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 433916 pcs Podatkovni list PE-0603CD151KTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0603CD
Ocene - Q @ Frek 28 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 990MHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 920 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -