PE-0603CD560GTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0603CD560GTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0603CD560GTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM
Podatkovni listi: PE-0603CD560GTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0603CD560GTT
Številka dela PE-0603CD560GTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 387600 pcs Podatkovni list PE-0603CD560GTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0603CD
Ocene - Q @ Frek 35 @ 200MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 1840-1116-2
PE-0603CD560GTT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz
Induktivnost 56nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.9GHz natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Trenutna ocena 600mA