PE-0603CD680FTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0603CD680FTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka IC CHIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0603CD680FTT
Številka dela PE-0603CD680FTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis IC CHIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5776 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) Vendor Undefined
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Inductor
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PE-0603CD680GTS
PE-0603CD680GTS
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: IC CHIP
Na zalogi: 5047 pcs
Prenesi:
RFQ
PE-0603CD680JTT
PE-0603CD680JTT
Opis: FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM