PE-0805CD910KTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0805CD910KTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0805CD910KTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 91NH 400MA 440 MOHM
Podatkovni listi: PE-0805CD910KTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0805CD910KTT
Številka dela PE-0805CD910KTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 91NH 400MA 440 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 551514 pcs Podatkovni list PE-0805CD910KTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0805CD
Ocene - Q @ Frek 65 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 91nH
Višina - sedež (maks.) 0.062" (1.58mm) Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz
natančen opis 91nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 440 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 440 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -