PE-0805FB601ST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0805FB601ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-0805FB601ST
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: PE-0805FB601ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-0805FB601ST
Številka dela PE-0805FB601ST Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2939519 pcs Podatkovni list PE-0805FB601ST.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FB
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 553-2392-6
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 600 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.041" (1.05mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 500mA