PE-1008CD680GTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1008CD680GTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-1008CD680GTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68NH 1A 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: PE-1008CD680GTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-1008CD680GTT
Številka dela PE-1008CD680GTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 68NH 1A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463885 pcs Podatkovni list PE-1008CD680GTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008CD
Ocene - Q @ Frek 65 @ 350MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 1840-1135-2
PE-1008CD680GTT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.1GHz natančen opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 70 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1A