PE-1008CD682JTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1008CD682JTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-1008CD682JTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 200MA 4.9 OHM
Podatkovni listi: PE-1008CD682JTT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE-1008CD682JTT
Številka dela PE-1008CD682JTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 200MA 4.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5509 pcs Podatkovni list PE-1008CD682JTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008CD
Ocene - Q @ Frek 18 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 4.9 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.9 Ohm Max Trenutna ocena 200mA