PE-1008CM331JTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1008CM331JTT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-1008CM331JTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330NH 450MA 800 MOHM
Podatkovni listi: PE-1008CM331JTT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE-1008CM331JTT
Številka dela PE-1008CM331JTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 330NH 450MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4375 pcs Podatkovni list PE-1008CM331JTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008CM
Ocene - Q @ Frek 50 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 450mA