PE-1008CQ331KTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-1008CQ331KTT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330NH SMD
Podatkovni listi: PE-1008CQ331KTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-1008CQ331KTT
Številka dela PE-1008CQ331KTT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 330NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 402976 pcs Podatkovni list PE-1008CQ331KTT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008CQ
Ocene - Q @ Frek 52 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) -