PE-1206FBA301ST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1206FBA301ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-1206FBA301ST
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Podatkovni listi: PE-1206FBA301ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-1206FBA301ST
Številka dela PE-1206FBA301ST Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 652510 pcs Podatkovni list PE-1206FBA301ST.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FBA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 553-2399-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število linij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 300 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 250mA