PF0382.153NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0382.153NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 4.2A 31 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0382.153NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PF0382.153NLT
Številka dela PF0382.153NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 15UH 4.2A 31 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4948 pcs Podatkovni list PF0382.153NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija PF0382NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.445" (11.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 31 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 31 mOhm Max Trenutna ocena 4.2A
Tok - nasičenost 7.1A