PF0464.123NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0464.123NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0464.123NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12UH 1.55A 66 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0464.123NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PF0464.123NLT
Številka dela PF0464.123NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 12UH 1.55A 66 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4510 pcs Podatkovni list PF0464.123NLT.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0464NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 26MHz Lastnosti -
natančen opis 12µH Shielded Inductor 1.55A 66 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Trenutna ocena 1.55A Tok - nasičenost 1.55A