PF0464.273NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0464.273NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0464.273NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 27UH 1.05A 132 MOHM
Podatkovni listi: PF0464.273NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2660 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0464.273NL
Številka dela PF0464.273NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 27UH 1.05A 132 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106872 pcs Podatkovni list PF0464.273NL.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0464NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
Lastnosti - natančen opis 27µH Shielded Inductor 1.05A 132 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 132 mOhm Max Trenutna ocena 1.05A
Tok - nasičenost 1.05A