PF0552.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0552.223NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0552.223NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Podatkovni listi: PF0552.223NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0552.223NLT
Številka dela PF0552.223NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72841 pcs Podatkovni list PF0552.223NLT.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0552NL
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 553-2027-2
PF0552.223NL
PF0552.223NLT-ND
PF0552223NLT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 89µH Induktivnost - povezana vzporedno 22µH
Višina 0.236" (6.00mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 89µH Inductance - Connected in Series 22µH Inductance - Connected in Parallel 35 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 4.6A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 140 mOhm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 35 mOhm Max
Trenutna zasičenost - serija 2.4A Trenutna nasičenost - vzporedno 4.8A
Trenutna ocena - serija 2.3A Trenutna ocena - vzporedno 4.6A