PF0580.153NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0580.153NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0580.153NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.3A 197 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0580.153NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0580.153NL
Številka dela PF0580.153NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 15UH 1.3A 197 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188870 pcs Podatkovni list PF0580.153NL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PF0580NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3062 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.137" (3.48mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 197 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 197 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 850mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PF0580.153NLT
PF0580.153NLT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 15UH 850MA 197 MOHM