PF0580.382NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0580.382NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0580.382NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.8UH 1.7A 68 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0580.382NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PF0580.382NLT
Številka dela PF0580.382NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 3.8UH 1.7A 68 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5343 pcs Podatkovni list PF0580.382NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PF0580NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 3.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.137" (3.48mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 3.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 68 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 68 mOhm Max Trenutna ocena 1.7A
Tok - nasičenost 1.7A