PF0581.563NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0581.563NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0581.563NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1A 199 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0581.563NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PF0581.563NLT
Številka dela PF0581.563NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 56UH 1A 199 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5291 pcs Podatkovni list PF0581.563NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.367" W (10.32mm x 9.32mm)
Ščitenje Unshielded Serija PF0581NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.174" (4.42mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 199 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 199 mOhm Max Trenutna ocena 1A
Tok - nasičenost 1A