PG0016.331NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PG0016.331NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330NH 8.5A 4.3 MOHM
Podatkovni listi: PG0016.331NL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PG0016.331NL
Številka dela PG0016.331NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 330NH 8.5A 4.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4156 pcs Podatkovni list PG0016.331NL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija PG0016NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2420 (6050 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.191" (4.85mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 4.3 mOhm 2420 (6050 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.3 mOhm Trenutna ocena 8.5A
Tok - nasičenost 13A