ST2-10B41
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST2-10B41
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Podatkovni listi: ST2-10B41.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST2-10B41
Številka dela ST2-10B41 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4881 pcs Podatkovni list ST2-10B41.pdf
Utež 0.17 lb (77.11g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 28.70mm L x 28.70mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Single
Moč - maks 1.1 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 23.86mm Tok - izhod (maks.) Parallel 220mA, Series 110mA