ST5-48B31
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST5-48B31
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Podatkovni listi: ST5-48B31.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST5-48B31
Številka dela ST5-48B31 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5806 pcs Podatkovni list ST5-48B31.pdf
Utež 0.7 lb (317.51g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 24V, Series 48V
Napetost - primarna 115V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 47.24mm L x 39.62mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Single
Moč - maks 12 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 36.58mm Tok - izhod (maks.) Parallel 500mA, Series 250mA