GMA15O88
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GMA15O88
Proizvajalec / znamka: QT Brightek
Opis izdelka 1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Podatkovni listi: GMA15O88.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
630 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GMA15O88
Številka dela GMA15O88 Proizvajalec QT Brightek
Opis 1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22320 pcs Podatkovni list GMA15O88.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Velikost / dimenzija 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.9mm x 37.9mm x 10.2mm)
Serija GMz15xx88 Millicandela Ocena 90mcd
Notranja povezava Common Cathode Row, Common Anode Column Vmesnik -
natančen opis Dot Matrix Display Module 8 x 8 Common Cathode Row, Common Anode Column Orange 2V 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.9mm x 37.9mm x 10.2mm) Konfiguracija 8 x 8