QBASS40YG1
QT BrightekQT Brightek
QBASS40YG1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QBASS40YG1
Proizvajalec / znamka: QT Brightek
Opis izdelka DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CC
Podatkovni listi: QBASS40YG1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QBASS40YG1
Številka dela QBASS40YG1 Proizvajalec QT Brightek
Opis DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37258 pcs Podatkovni list QBASS40YG1.pdf
Valovna dolžina - vrh 570nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 16-SMD, No Lead Druga imena 1516-1021-1
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 3mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Green 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Cathode