QBS39IG1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QBS39IG1
Proizvajalec / znamka: QT Brightek
Opis izdelka 0.39" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE
Podatkovni listi: QBS39IG1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3456 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QBS39IG1
Številka dela QBS39IG1 Proizvajalec QT Brightek
Opis 0.39" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69236 pcs Podatkovni list QBS39IG1.pdf
Valovna dolžina - vrh 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.394" W x 0.276" H (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Serija QBS39xxz
Odmik moči (maks.) 120mW Paket / primer 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Število znakov 1 Millicandela Ocena 100mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.39" (10.00mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.512" L x 0.394" W x 0.276" H (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tok - preskus 20mA