M1300-3005-AL
RAFRAF
M1300-3005-AL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M1300-3005-AL
Proizvajalec / znamka: RAF
Opis izdelka HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM
Podatkovni listi: 1.M1300-3005-AL.pdf2.M1300-3005-AL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M1300-3005-AL
Številka dela M1300-3005-AL Proizvajalec RAF
Opis HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 204836 pcs Podatkovni list 1.M1300-3005-AL.pdf2.M1300-3005-AL.pdf
Tip Hex Standoff Navoj / brez oznake Threaded
Serija - Vijak, velikost navoja M3x0.5
Obloga - Druga imena 1772-1110
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Dolžina - na splošno 0.118" (3.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Spol Female, Female
Lastnosti - Premer - zunaj 0.236" (5.99mm) Hex
Premer - znotraj - natančen opis Hex Standoff Threaded M3x0.5 Aluminum 0.118" (3.00mm)
Barva - Med višino plošče 0.118" (3.00mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M13004 SL001
M13004 SL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000'
Na zalogi: 4079 pcs
Prenesi: M13004 SL001.pdf
RFQ
M13003 SL005
M13003 SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 100'
Na zalogi: 5055 pcs
Prenesi: M13003 SL005.pdf
RFQ
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 100'
Prenesi: M13002 SL005.pdf
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000'
Prenesi: M13003 SL001.pdf
M13001 SL002
M13001 SL002
Opis: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 500'
Prenesi: M13001 SL002.pdf
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
Opis: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 100'
M13 MAGNETS
M13 MAGNETS
Proizvajalci: Standex-Meder Electronics
Opis: ACTUATOR MAGNET FLANGE MNT
Prenesi: M13 MAGNETS.pdf
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 500'
Prenesi: M13003 SL002.pdf
M13
M13
Prenesi: M13.pdf
Opis: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 1000'
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 500'
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika